Кариери - детайлна

КАСИЕР

Позицията е свободна за градовете: София - Враждебна

Краен срок за кандидатстване: 11.12.2018

Референтен номер: K_Sf_Vrdb

Създадена през 2005 г. днес „Изи Асет Мениджмънт“ АД е най-голямата небанкова финансова институция на българския пазар. За 13 години имаме отпуснати над 2 милиона кредита на над 500 000 клиента. За 13 години налагаме високи стандарти на работа и професионализъм в отношението ни с клиентите и партньорите.

Благодарение на мотивацията, инициативността и предприемаческия дух, които носят нашите служители и експерти, ние сме лидери в отпускането на бързи потребителски заеми. Именно за това днес ние имаме:

• Над 3 500 служители
• Над 180 офиса в цялата страна
• Развити международни пазари в Румъния, Украйна, Полша и Македония

Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация ви каним да се присъедините към екипа ни на позицията КАСИЕР за регионален офис София - Враждебна, гр. София.

Вашите отговорности:
• Проверявате и контролирате паричните средства, които преминават през касата на Регионалния офис
• Осигурявате административното функциониране на офиса
• Въвеждате и поддържате база данни в специализиран софтуер
• Подпомагате дейността на Регионалния Мениджър и Кредитните консултанти

Нашите изисквания:
• Отлични комуникативни умения
• Ориентираност към клиента
• Висока степен на организираност и гъвкавост
• Много добра компютърна грамотност
• Подходящо образование

Нашето предложение:
• Работа в утвърдената и отговорна компания лидер
• Възможност за обучение и повишаване на квалификацията
• Допълнително здравно осигуряване, служебна сим карта с преференциални условия; участие във вътрешнофирмени събития; карта Изи Бонус, предоставяща преференциални условия за магазинната мрежа; карта MultiSport; ваучер – подарък при сключване на брак, раждане на дете, пенсиониране; кредит с преференциални условия

Ако виждате успеха и професионалното си развитие в Нашата компания, то станете част от нашия екип, като изпратите актуална автобиография.

Моля, отбележете Ref.№ на позицията, за която кандидатствате.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Кандидатствайки по настоящата обява, Вие ще ни предоставите Ваши лични данни. Подробна информация относно начина, по който ще обработваме личните Ви данни, ще намерите тук: https://www.easycredit.bg/Include/Documents/Job-Application-Privacy-Notice-GDPR%20-%20Easy%20Asset%20Management.pdf.