Кариери - детайлна

СПЕЦИАЛИСТ, ПРОСРОЧЕНИ ВЗЕМАНИЯ

Позицията е свободна за градовете: Първомай

Краен срок за кандидатстване: 17.01.2019

Референтен номер: SPV_Prvm

Създадена през 2005 г. днес „Изи Асет Мениджмънт“ АД е най-голямата небанкова финансова институция на българския пазар. За 13 години имаме отпуснати над 2 милиона кредита на над 500 000 клиента. За 13 години налагаме високи стандарти на работа и професионализъм в отношението ни с клиентите и партньорите.

Благодарение на мотивацията, инициативността и предприемаческия дух, които носят нашите служители и експерти, ние сме лидери в отпускането на бързи потребителски заеми. Именно за това днес ние имаме:

• Над 3 500 служители
• Над 180 офиса в цялата страна
• Развити международни пазари в Румъния, Украйна, Полша и Македония

Вашите отговорности:

• Събирате проблемни кредити чрез личен контакт и преговаряте с длъжниците на Дружеството
• Инкасирате суми по просрочени кредити
• Отговаряте за постигане на минимални загуби от кредитния портфейл на клиентите

Нашите изисквания:

• Отлични комуникативни умения
• Организираност, отговорност и инициативност
• Комуникативност и ориентираност към клиента
• Подходящо образование

Нашето предложение:

• Добро заплащане, обвързано с постигнатите резултати
• Работа в утвърдената и отговорна компания лидер
• Възможност за обучение и повишаване на квалификацията
• Социални придобивки като: служебна сим карта с преференциални условия; участие във вътрешнофирмени събития

Ако искате да работите в успешна и лоялна организация и да превърнете вашите амбиции в реалност, то станете част от формулата за Успех на „Изи Асет Мениджмънт“ АД, като изпратете Вашата актуална автобиография.

Моля, отбележете Ref.№ на позицията, за която кандидатствате.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствайки по настоящата обява, Вие ще ни предоставите Ваши лични данни. Подробна информация относно начина, по който ще обработваме личните Ви данни, ще намерите тук: https://www.easycredit.bg/Include/Documents/Job-Application-Privacy-Notice-GDPR%20-%20Easy%20Asset%20Management.pdf.